Contact opnemen

Vestiging Maastricht

Contact | Vestiging Maastricht

Heeft u vragen omtrent uw auto, het onderhoud, of de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto? U kunt ons te allen tijde contacteren via de onderstaande gegevens. Hensgens staat voor u klaar.

Bergerstraat 11 6226 BA Maastricht

Verkoop: 043 - 36 328 80
Receptie: 043 - 36 328 80
Fax: 043 - 36 379 79

Werkplaats

Maandag 08.30 - 17.00u
Dinsdag 08.30 - 17.00u
Woendag 08.30 - 17.00u
Donderdag 08.30 - 17.00u
Vrijdag 08.30 - 17.00u
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten
 

Verkoop

Maandag 09.00 - 18.00u
Dinsdag 09.00 - 18.00u
Woendag 09.00 - 18.00u
Donderdag 09.00 - 18.00u
Vrijdag 09.00 - 18.00u
Zaterdag 10.00 - 17.00u
Zondag Gesloten

Medewerkers

Karl Hensgens

Directie

043-3632880
k.hensgens@hensgens.nl

Carlo Hensgens

Inkoop / Marketing

043-3632880
c.hensgens@hensgens.nl

Ronald Bessems

Bedrijfsleider

043-3632880
r.bessems@hensgens.nl

Dallas Holder

Verkoopadviseur

043-3632880
d.holder@hensgens.nl

Audrey Lekner

Receptie / Administratie

043-3632880
administratie.maastricht@hensgens.nl

Ron Prickaerts

Aftersales

043-3632880
receptie.maastricht@hensgens.nl

Mark Hermans

Werkplaats

Jack Smeets

Werkplaats

Contactformulier Hensgens