Contact opnemen

Vestiging Nieuwstadt

Contact | Vestiging Nieuwstadt

Heeft u vragen omtrent uw auto, het onderhoud, of de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto? U kunt ons te allen tijde contacteren via de onderstaande gegevens. Hensgens staat voor u klaar.

Kruisweide 3 6118 AP Nieuwstadt

Verkoop: 046 - 48 530 65
Receptie: 046 - 48 530 55
Fax: 046 - 48 585 95

Werkplaats

Maandag 08.00 - 16.30u
Dinsdag 08.00 - 16.30u
Woendag 08.00 - 16.30u
Donderdag 08.00 - 16.30u
Vrijdag 08.00 - 16.30u
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten
 

Verkoop

Maandag 09.00 - 18.00u
Dinsdag 09.00 - 18.00u
Woendag 09.00 - 18.00u
Donderdag 09.00 - 18.00u
Vrijdag 09.00 - 18.00u
Zaterdag 10.00 - 17.00u
Zondag Gesloten

Medewerkers

Karl Hensgens

Directie

046-4853055
k.hensgens@hensgens.nl

Carlo Hensgens

Inkoop / Marketing

046-4853055
c.hensgens@hensgens.nl

Marian van der Vorst

Finance Controller

m.vandervorst@hensgens.nl

Ruben Habets

Junior Verkoopadviseur

046-3853055
r.habets@hensgens.nl

Patrick Hindriks

Service Adviseur

046-3853055
p.hindriks@hensgens.nl

Marcel Damiaans

Chef Werkplaats

Jack Majolee

Aftersales

046-3853055
receptie.nieuwstadt@hensgens.nl

Pascal Graper

Werkplaats & magazijn

046-3853055
magazijn.nieuwstadt@hensgens.nl

Math Meuwissen

Werkplaats

Beppie Golsteijn-Sevenich

Interieurverzorgster

Dennis Nas

Finance Manager

046-3853055
dennis.nas@hensgens.nl

Rick Rinkens

Junior verkoopadviseur/Marketingmedewerker

046-3853055
r.rinkens@hensgens.nl

Contactformulier Hensgens